Menu główne
X NIEDZIELA ZWYKŁA 7.06.2026
1. Serdecznie dziękuję za liczny udział Parafian i Gości w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za trud przygotowania ołtarzy parafianom z Łęgu Ręczyńskiego, Łęk Królewskich oraz wspólnocie szkoły w Ręcznie i strażaków. Dziękuję Paniom katechetkom, p. Jolancie, LSO, Panom Mieczysławowi i Stanisławowi, lektorom, psalmistom, orkiestrze i pocztowi straży pożarnej, niosącym krzyż, nagłośnienie, baldachim, dzieciom komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty i rodzicom, dzieciom, scholi i młodzieży KSM niosącym poduszki procesyjne, Panom i Paniom w strojach ludowych niosącym chorągwie, feretron i różaniec.
2. Serdecznie dziękuję za modlitwę, obecność, życzenia i prezenty z racji 25 rocznicy święceń kapłańskich. Dziękuję za organizację uroczystej mszy św. oraz spotkania w Bożej Stajni.
3. Nabożeństwa czerwcowe po mszy o godz. 17.00, w niedziele po mszy o godz. 8.00.
4. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o godz. 17.00. Msza w intencji dzieci i młodzieży, po mszy procesja oraz poświęcenie wianków i ziół.
5. Zapraszam na czuwanie na Jasnej Górze 11 czerwca. Zgłoszenia do jutra.
6. Modlitwa uwielbienia w Stobnicy w czwartek o godz. 20.00.
7. W piątek Uroczystość Serca Jezusa. Msza w Stobnicy o 15.30, w Ręcznie o 17.00. Z racji uroczystości nie ma postu.
8. W sobotę wyjazd LSO na pielgrzymkę do Białej k. Wielunia o godz. 7.00.
9. Polecamy lekturę prasy katolickiej zwłaszcza tygodnika „Niedziela”.
10. Pomódlmy się za zmarłe: Annę Kalitę i Zofię Zimną, której pogrzeb będzie jutro o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek...